Policjantki i Policjanci (574)

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Natalia Mróz idzie do banku. Do placówki wpada trzech zamaskowanych mężczyzn. Policjantka próbuje udaremnić brutalny napad. Sytuacja z każdą minutą robi się coraz bardziej dramatyczna.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy wrocławskich stróżów prawa. Ola Wysocka czuje się winna spowodowania ataku gangsterów na komendę. Związek Joanny Zatońskiej i Szymona Zielińskiego wkracza na nowy poziom. Policjantka ma jednak obawy dotyczące byłej dziewczyny swojego partnera. Chce poznać prawdę, czy jest on biologicznym ojcem Tymka. Z kolei Wojtek Niedźwiecki uświadamia sobie uczucie, jakim darzy Zuzę Kowal i postanawia wystąpić o zmianę patrolu. Bojąc się miłości do koleżanki z pracy, sięga po alkohol. Dyżurny Jacek Nowak jak zwykle ma pełne ręce roboty, a pracy nie ułatwiają mu kolejne pomysły Profosa i Juliusza. Tymczasem ciąża Renaty Jaskowskiej zbliża się do rozwiązania.

W tym odcinku

Natalia Mróz idzie do banku. Do placówki wpada trzech zamaskowanych mężczyzn. Policjantka próbuje udaremnić brutalny napad. Sytuacja z każdą minutą robi się coraz bardziej dramatyczna. Na komisariacie zjawia się zaniepokojona nauczycielka, która podejrzewa, że jeden z jej uczniów jest ofiarą przemocy domowej. Okazuje się, że rodzice chłopca są rozwiedzeni, a rozstanie negatywnie wpłynęło na ich syna. Wojtek znów spotyka Antka, kolegę z dawnych lat. Chłopak podrzuca funkcjonariuszowi narkotyki, które później znajduje Natalia.

Występują

Zobacz także

Ładuję...