Na ratunek 112: Podczas wycieczki dziecko uszkadza gniazdo os i zostaje pokąsane / Nastolatka na gigancie ratuje człowieka, którego przestępcy chcą zakopać (142)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rodzina Rybnickich wybiera się na wycieczkę. Podczas krótkiego wypoczynku córeczka znacznie oddala się od rodziców. Nieszczęśliwie potyka się o dołek, w którym znajduje się gniazdo agresywnych owadów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Rodzina Rybnickich wybrała się na wycieczkę rowerową za miasto. Podczas krótkiego wypoczynku córeczka znacznie oddala się od rodziców. Biegnie w głąb łąki w poszukiwaniu nowych okazów roślin do swojego albumu. Nieszczęśliwie potyka się o dołek, w którym znajduje się gniazdo agresywnych owadów. Siedemnastoletnia zbuntowana Agata Popławska po ucieczce z domu mieszka w opuszczonym budynku gdzieś na odludziu. W środku dnia jej uwagę przykuwa warkot silnika samochodowego. Przez okno widzi, jak na placu przed budynkiem zatrzymuje się samochód. Wysiadają z niego dwaj mężczyźni. Nastolatka obserwuje, jak najpierw zaczynają kopać dół, a później wyciągają z bagażnika nie dającego oznak życia mężczyznę. Agata zgłasza zdarzenie, dzwoniąc pod 112.

Zobacz także

Ładuję...