Ukryta prawda | sezon 12 odc. 846

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marta i Roman mają 23-letniego syna. Choć wychowali go z należytą starannością, nie podejmuje pracy ani studiów, nie pomaga w domu, nie ma dziewczyny. Interesuje się jedynie komputerem i grą w piłkę.

Oglądaj w telewizji

So 30.10 6:00
TVNlogo

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty czy uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

Marta i Roman mają 23-letniego syna, Bartka. Choć wychowali go z należytą starannością, mężczyzna nie podejmuje pracy ani studiów, nie pomaga w domu, nie ma też dziewczyny. Jest zainteresowany jedynie komputerem i grą w piłkę nożną. Matka postanawia zmusić syna do wykonywania obowiązków domowych, a ojciec chce, by zaczął pracować. Ich starania nie odnoszą skutku. Marta żali się Dorocie, która czasem sprząta u nich w domu, że nie potrafi zmienić Bartka - rozpieszczonego jedynaka. Ona próbuje pomóc pracodawczyni, ale jej synowie są jeszcze mali i nie ma z nimi takich kłopotów. Marta zawsze stawia ją za wzór. Tymczasem Bartek odmawia zmiany sposobu życia nawet, gdy Roman grozi mu wyrzuceniem z domu. Wkrótce matka odkrywa, że jednak podjął pracę. Jakiś czas później na jaw wychodzi jeszcze jedna tajemnica mężczyzny.

Zobacz także

Ładuję...