Na ratunek 112: Dziewczynie spadająca łyżwa przecięła szyję / Dziewczyna orientuje się, że jej chłopak to przemytnik narkotyków (140)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Majka wraca z wakacji w Tajlandii z nowym chłopakiem. Orientuje się, że podrzucił on do jej walizki paczkę z narkotykami... Sylwia przegląda szafki. Z jednej z nich wypada łyżwa, która rani jej szyję.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Majka wraca z wakacji w Tajlandii z nowym chłopakiem, Wojtkiem. Wkrótce orientuje się, że Wojtek podrzucił do jej walizki paczkę z narkotykami, którą nieświadomie przewiozła przez granicę. Kiedy on bierze prysznic, Majka wraz ze swoją współlokatorką dzwonią pod 112. Sylwia przegląda szafki w poszukiwaniu piłki siatkowej. Gdy otwiera jedną z nich, wypada z niej łyżwa, która rani jej szyję. Dziewczyna upada na podłogę i bardzo mocno krwawi. Zauważa to jej chłopak i szybko podbiega, by jej pomóc.

Zobacz także

Ładuję...