Teleman

Włatcy móch: Chłopacy placu broniom (87)

serial animowany dla dorosłych Polska 2009  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Plac,który jest bazą chłopców ma zostać zabudowany. Wkrótce pojawiają się tam buldożery i koparki. Anusiak, Konieczko, Maślana i Czesio postanawiają bronić ulubionego miejsca.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pełne odważnego humoru perypetie czterech ośmiolatków z klasy II b. Najmądrzejszy z całej paczki Konieczko jest zdeklarowanym ateistą. Dzięki swojej inteligencji zamierza przejąć kiedyś władzę nad światem. Póki co wiedza przeszkadza mu w codziennej komunikacji z otoczeniem. Anusiak odznacza się największym brakiem kultury i jest najsilniejszy wśród kolegów. Jest synem chłopa i planuje kiedyś założyć związek zawodowy. Najbogatszy i najsprytniejszy Maślana to kapitalista, który jest przekonany, że wszystko można kupić. Zombie Czesio, w którym za życia skumulowały się liczne wady rozwojowe i genetyczne, marzy o tym, by zostać piosenkarzem. W przeciwieństwie do swoich kumpli jest miły i życzliwy. Cała czwórka nieustannie naraża się swojej nauczycielce, surowej pani Frał. Niesforne łobuzy często też dokuczają koleżance z klasy, Andżelice, która przeprowadziła się z rodzicami do Polski ze Stanów. Odważna i wygadana dziewczynka w przyszłości planuje bogato wyjść za mąż.

W tym odcinku

Plac, gdzie stoi jabłoń i baza chłopców ma zostać zabudowany. Wkrótce pojawiają się tam buldożery i koparki. Anusiak, Konieczko, Maślana i Czesio postanawiają za wszelką cenę bronić swojego ulubionego miejsca. Nie wahają się nawet sięgnąć po napalm.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...