Teleman

Quiz (1/3)

serial obyczajowy Wielka Brytania 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pewna rodzina uzależnia się od quizów organizowanych przez puby. Usiłują wygrać główną nagrodę. Uwagę wszystkich skupia na sobie major Ingram (Matthew Macfadyen), który dostaje się do 'Milionerów'.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

9 września 2001 roku zostają wysunięte oskarżenia wobec byłego majora brytyjskiej armii Charlesa Ingrama (Matthew MacFadyen) oraz jego małżonki Diany (Sian Clifford), a także wspólnika Tecwena Whittocka (Michael Jibson). Niegdysiejszy wojskowy zwyciężył w "Milionerach" i zgarnął główną nagrodę, a więc aż milion funtów. Okazało się jednak, że dopuścił się oszustwa - gdy gospodarz programu Chris Tarrant (Michael Sheen) zadawał pytania, jego partnerzy podpowiadali mu za pomocą kaszlu. Teraz czeka ich proces. Miniserial na podstawie prawdziwych wydarzeń, do których doszło w 2001 roku w Wielkiej Brytanii.

W tym odcinku

Pewna rodzina uzależnia się od quizów organizowanych przez lokalne puby. Jej członkowie bezskutecznie usiłują wygrać główne nagrodę. Jednak uwagę wszystkich skupia na sobie major Charles Ingram (Matthew Macfadyen), który niespodziewanie dostaje się do teleturnieju "Milionerzy".

Występują

Twórcy

Ładuję...