Za marzenia (10)

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat

W skrócie

Po wspólnej nocy Anka i Bartek próbują być przyjaciółmi i ukrywają przed Zosią, że zostali kochankami. Wolańska dostaje kolejną propozycję od Daniela, producenta show o wizażu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historia wzlotów i upadków trójki dwudziestosześciolatków: Zosi (Maja Bohosiewicz), Bartka (Piotr Nerlewski) i Anki (Anna Karczmarczyk). Młodzi bohaterowie mieszkają razem od czasów studiów. Teraz stoją u progu prawdziwego, dorosłego życia i czekają ich pierwsze poważne decyzje dotyczące pracy, rodziny i miłości. To opowieść o prawdziwej przyjaźni na podstawie powieści "Zaczaruj mnie", która była literackim debiutem scenarzystki Karoliny Frankowskiej.

W tym odcinku

Po wspólnej nocy Anka i Bartek próbują być tylko przyjaciółmi i ukrywają przed Zosią, że zostali kochankami. Wolańska dostaje kolejną propozycję od Daniela, producenta show o wizażu. Musi także pomóc swojej siostrze Laurze wyszykować się na pierwszą randkę. Tymczasem Sokół razem z Natalią zatrudnia się na świątecznym jarmarku, gdzie poznaje cygankę, która przepowiada mu przyszłość. Zosia umawia się z Szymonem na kolację. Próbuje także pomóc panu Szczepanowi, który nagle stracił dach nad głową. Odkrywa również, że jej koleżanka z pracy, Marzena, spotyka się z Anielakiem.

Występują

Twórcy

Ładuję...