Ukryta prawda | sezon 12 odc. 840

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Róża chce zabrać do siebie przyrodnie siostry. Sprzeciwia się temu jej mąż. Kobieta nabiera podejrzeń, że nadużywająca alkoholu matka zmusza jej nastoletnią siostrę do pracy i zabiera jej pieniądze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty czy uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

Ojciec Róży nie żyje, a matka, Teresa, od wielu lat nadużywa alkoholu. W domu rodzinnym zostały jedynie przyrodnie siostry: 17-letnia Lilka i 14-letnia Weronika. Róża zastanawia się, czy nie zabrać ich do siebie. Sprzeciwia się temu jej mąż Marek. Pewnego dnia kobieta zauważa Lilkę w towarzystwie starszej pani chorującej na demencję. Okazuje się, że dziewczyna opiekuje się Leokadią, w dodatku jest telemarketerką i rozdaje ulotki. Nie chce powiedzieć, na co przeznacza pieniądze. Róża wini matkę - prawdopodobnie zmusza córkę do pracy, a następnie każe jej oddawać zarobione pieniądze.

Zobacz także

Ładuję...