Za marzenia (8)

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat

W skrócie

Kelnerka Natalia niszczy klubie drogi sprzęt. Bartek bierze winę na siebie. Szymon prosi Anię, by zastąpiła jego charakteryzatorkę w teatrze. Zosia poznaje Rafała oraz pomagającego mu księdza.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historia wzlotów i upadków trójki dwudziestosześciolatków: Zosi (Maja Bohosiewicz), Bartka (Piotr Nerlewski) i Anki (Anna Karczmarczyk). Młodzi bohaterowie mieszkają razem od czasów studiów. Teraz stoją u progu prawdziwego, dorosłego życia i czekają ich pierwsze poważne decyzje dotyczące pracy, rodziny i miłości. To opowieść o prawdziwej przyjaźni na podstawie powieści "Zaczaruj mnie", która była literackim debiutem scenarzystki Karoliny Frankowskiej.

W tym odcinku

Bartek ma problemy w klubie, gdy jedna z kelnerek, Natalia, niszczy przypadkiem drogi sprzęt. Chłopak staje w obronie koleżanki i bierze winę na siebie. Sokół próbuje również pomóc Ance, by pozostała jednak w konkursie. Namawia Ingę, by porozmawiała z Danielem, producentem programu. Szymon prosi Anię, by zastąpiła jego charakteryzatorkę w teatrze w dniu premiery. Zosia poznaje przypadkiem Rafała, zbuntowanego nastolatka, oraz księdza, który stara się chłopakowi pomóc.

Występują

Twórcy

Ładuję...