Na ratunek 112: Nieznajomy pies kieruje grzybiarza do nieprzytomnego właściciela / Lincz na mężczyźnie, który napadł na dziewczynę i próbował ją zgwałcić (127)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Irek podczas spaceru po lesie napotyka psa, który bardzo szczeka i robi wszystko, aby nieznajomy poszedł za nim. Mężczyzna po chwili znajduje w zaroślach nieprzytomnego 60- letniego Karola.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Irek podczas spaceru po lesie napotyka psa, który bardzo szczeka i robi wszystko, aby nieznajomy poszedł za nim. Mężczyzna znajduje w zaroślach nieprzytomnego 60-letniego Karola, najwyraźniej właściciela czworonoga. Sprawdza, czy poszkodowany jest przytomny, jednak on nie wykazuje żadnych oznak życia. Irek dzwoni pod 112, ale widzi, że jego telefon ma słabą baterię. Studentka Karolina odwiedza swoją babcię mieszkającą w niewielkim miasteczku. Pod sklepem zaczepia ją kilku młodych chłopaków. Później w lesie ktoś na nią napada i chce zgwałcić. Chłopcy przychodzą jej z pomocą. Biją mężczyznę, co kończy się dla niego poważnymi obrażeniami. Wybawicielom Karoliny grozi więzienie.

Zobacz także

Ładuję...