Ukryta prawda | sezon 12 odc. 827

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maciek był zawodowym żołnierzem, ale zrezygnował ze służby i zatrudnił się w firmie ochroniarskiej. Razem z szefem odwiedza dom Ryszarda, który jest menadżerem sportowym. Ma ochraniać jego żonę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty czy uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

29-letni Maciek był zawodowym żołnierzem, ale zrezygnował ze służby i zatrudnił się w firmie ochroniarskiej. Razem z szefem odwiedza dom Ryszarda, który jest menadżerem piłkarzy oraz promotorem boksu. Przyjmuje ich Ewelina, od trzech miesięcy będąca partnerką mężczyzny. Sprawa dotyczy pogróżek znalezionych w skrzynce na listy. Maciek zostaje ochroniarzem Eweliny. Później poznaje także Ryszarda i jego córkę z pierwszego małżeństwa, 17-letnią Blankę. Dziewczynę wychowywała matka, dopiero kiedy zmarła ona na raka, nastolatka trafiła do ojca. Wkrótce zlecenie zaczyna się komplikować - Ewelina uwodzi Maćka. Mężczyzna ulega, ale szybko tego żałuje i próbuje trzymać dystans wobec pracodawczyni. Okazuje się jednak, że Blanka zrobiła im zdjęcia w dwuznacznej sytuacji, a następnie wysłała je do ojca i szefa ochroniarza.

Zobacz także

Ładuję...