Ukryta prawda | sezon 12 odc. 826

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Joanna i Gosia chodzą razem na fitness. Zaprzyjaźniają się podczas zajęć. Ich częste spotkania nie podobają się partnerowi Joanny, Arturowi. Tymczasem kobieta odkrywa, że jest on żonaty.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty czy uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

Joanna i Gosia chodzą razem na fitness. Zaprzyjaźniają się podczas zajęć. Pewnego dnia Joanna dowiaduje się, że jej nowa znajoma rozstała się z mężem, który nie był jej wierny. Postanawia pomóc. Częste spotkania dwóch kobiet nie podobają się partnerowi Joanny - Arturowi. Jego zdaniem ich relacja jest toksyczna. Wkrótce Joanna odkrywa, że Artur ma inną żonę. W trudnej chwili najmocniej wspiera ją Małgorzata. Z czasem zauważa jednak, że przyjaciółka coraz bardziej się do niej upodabnia. Joanna tęskni za Arturem, więc postanawia wejść w związek z nim i drugą kobietą. Mężczyzna obiecuje wziąć rozwód. Decyzja Joanny nie podoba się Gosi.

Zobacz także

Ładuję...