Zmowa milczenia (10-ost.)

(The Oath: Switch)

serial kryminalny USA 2018  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Federalni depczą Krukom po piętach. Hammond jest gotów oddać się w ich ręce, lecz Beach ma pomysł, jak rozwiązać problem. Hammond przystaje na układ z agentką Price, aby uratować ekipę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Grupa skorumpowanych policjantów, zwanych Krukami, zostaje aresztowana. By uniknąć więzienia, przywódca oddziału Steve Hammond (Ryan Kwanten) zgadza się przyjąć w swoje kręgi kreta z FBI. Razem z bratem Cole'em (Cory Hardrict) muszą ukryć ten fakt przed resztą gangu, w tym przed ich uwięzionym ojcem Tomem (Sean Bean). Próbują jednocześnie pozostać lojalnymi w stosunku do policji. Serial pokazuje świat skorumpowanych grup, rzucając światło na tajne stowarzyszenia, które wykorzystują przestępców, aby aresztować innych ludzi. W głównych rolach wystąpili: Ryan Kwanten (serial "Czysta krew"), Sean Bean (cykl o przygodach sierżanta Shape'a) oraz Cory Hardrict ("Snajper").

W tym odcinku

Federalni depczą Krukom po piętach. Hammond jest gotów oddać się w ich ręce, jednak Beach ma pomysł, jak rozwiązać ich problemy. Hammond przystaje na układ z agentką Price, aby uratować ekipę. Plan okazuje się jednak inny, niż przypuszczał. Ravens stają oko w oko z Neckbone'em.

Występują

Twórcy

Ładuję...