Ukryta prawda | sezon 12 odc. 824

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Karolina nie odnajduje się jako matka. W ciąży miała stany depresyjne, a po porodzie zaczęła pić. Marek chce przekonać żonę, by poszła na terapię. Wkrótce tracą dziecko z powodu śmierci łóżeczkowej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty czy uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

Marek jest księgowym, a jego żona Karolina pracuje jako kurator rodzinny. Mają trzymiesięczną córeczkę Asię. Karolina nie odnajduje się w roli matki. Będąc w ciąży miewała stany depresyjne, a niedługo po porodzie zaczęła pić. Marek próbuje przekonać żonę, by poszła na terapię. Wkrótce tracą Asię z powodu nagłej śmierci łóżeczkowej. Zrozpaczeni małżonkowie nie potrafią się porozumieć. Karolina porzuca partnera i trafia na ulicę. Tracą kontakt. Mija rok, po którym kobieta niespodziewanie wraca. Twierdzi, że od dwóch miesięcy uczęszcza na spotkania Anonimowych Alkoholików. Realizuje program dwunastu kroków. Obecnie musi wypełnić założenia kroku dziewiątego - zadośćuczynić tym, których skrzywdziła. Marek jest wobec niej podejrzliwy. Niechęcią wykazuje się również Iza, jego obecna partnerka.

Zobacz także

Ładuję...