Ukryta prawda | sezon 12 odc. 823

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paweł pracuje jako budowlaniec, a jego żona Jowita jest pielęgniarką. Małżonkowie chcą zmienić przyzwyczajenia swojej rozrzutnej 19-letniej córki. Tymczasem w okolicy zaczyna dochodzić do kradzieży.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty czy uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

Paweł pracuje jako budowlaniec, a jego żona Jowita jest pielęgniarką. Mieszkają z 19-letnią córką Klaudią. Rodzicom nie podoba się, że dziewczyna bez opamiętania wydaje pieniądze. Próbują zmienić przyzwyczajenia nastolatki, zabierając jej kieszonkowe i zmuszając do pracy. Tymczasem sąsiedzi małżeństwa, Magda i Jarek, zaczynają podejrzewać listonosza o wyniesienie z ich domu paru drobnych rzeczy. Inni mieszkańcy osiedla mają podobne obawy. Niedługo potem w przychodni, w której pracuje Jowita, także dochodzi do kradzieży. Dowiaduje się o tym Paweł. Zaczyna podejrzewać, że złodziejem nie jest listonosz, ale Klaudia.

Zobacz także

Ładuję...