Za marzenia (2/13)

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zosia krytykuje gwiazdora serialu, Szymona Korcza, za brak wiarygodności. Paweł próbuje przeprosić Ankę za swoją zdradę. W trakcie przerwy na planie przygotowuje specjalny pokaz ich wspólnych zdjęć.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historia wzlotów i upadków trójki dwudziestosześciolatków: Zosi (Maja Bohosiewicz), Bartka (Piotr Nerlewski) i Anki (Anna Karczmarczyk). Młodzi bohaterowie mieszkają razem od czasów studiów. Teraz stoją u progu prawdziwego, dorosłego życia i czekają ich pierwsze poważne decyzje dotyczące pracy, rodziny i miłości. To opowieść o prawdziwej przyjaźni na podstawie powieści "Zaczaruj mnie", która była literackim debiutem scenarzystki Karoliny Frankowskiej.

W tym odcinku

Zosia, dzięki Ance, trafia na plan zdjęciowy. Tam poznaje gwiazdę serialu, Szymona Korcza. Dziewczyna krytykuje grę aktora za brak wiarygodności. Gwiazdor przyznaje jej rację i wymusza zmiany w scenariuszu zgodnie z jej uwagami. Kiedy okazuje się, że rower Zosi został skradziony, Szymon oferuje jej podwózkę. Na ich oczach dochodzi do groźnego wypadku z udziałem pana Szczepana i psa Zosi. Paweł próbuje przeprosić Ankę za swoją zdradę. W trakcie przerwy na planie przygotowuje specjalny pokaz ich wspólnych zdjęć. Niespodziewanie na ekranie pojawia się filmik kompromitujący Ankę. Bartek odczuwa konsekwencje braku wsparcia finansowego rodziców. Gdy odwiedza Ankę, poznaje na planie serialu intrygującą aktorkę, Ingę. Bartek dostrzega, że Inga jest pod wpływem alkoholu. Aktorka w tym stanie wsiada do samochodu i wjeżdża w słupek. Gdy przyjeżdża policja, chłopak wsiada za kółko i bierze winę na siebie. Wkrótce odwozi nowo poznaną dziewczynę do jej domu. Nawiązuje się między nimi nić porozumienia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...