Ukryta prawda | sezon 12 odc. 821

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Łukasz i Sara przeprowadzili się z Sandomierza do Warszawy, by otworzyć food trucka. Małżeństwo łączy pracę i opiekę nad roczną córeczką Jagodą. Wkrótce Łukasz zaczyna podejrzewać Sarę o romans.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty czy uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

Łukasz i Sara przeprowadzili się z rodzinnego Sandomierza do Warszawy, by otworzyć własnego food trucka. Małżeństwo próbuje łączyć pracę i opiekę nad roczną córeczką Jagodą. Wkrótce Sara zaczyna unikać pracy. Jednocześnie coraz częściej dostaje nocne wiadomości, w dodatku zmienia hasło do komputera i okłamuje męża w sprawie umówionych spotkań. Łukasz zaczyna podejrzewać ją o romans. Sara zaprzecza, tłumacząc, że nowy znajomy, Rafał - to fotograf, który pomaga jej zrobić karierę fotomodelki. Tę wersję potwierdza żona mężczyzny, finansująca jego amatorskie studio fotograficzne. Jednak zachowanie żony nie daje Rafałowi spokoju...

Zobacz także

Ładuję...