Ukryta prawda | sezon 12 odc. 820

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do przebywającego w pracy Sławka dzwoni opiekunka z przedszkola 6-letniej córki, po którą nikt nie przyszedł. Mężczyzna dowiaduje się od teściowej, że jego żona wyszła z domu i nie wróciła.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty czy uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

35-letni Sławek mieszka z żoną Magdą na jednym z osiedli w Warszawie. Wychowują trzy córeczki: 6-letnią Asię, 3-letnią Zosię oraz roczną Polę. Kobieta od urodzenia dzieci nie pracuje, jej mąż jest budowlańcem. Rodzinę musi wspierać finansowo matka Magdy, Irena. Pewnego dnia do Sławka dzwoni opiekunka z przedszkola Asi. Okazuje się, że po dziecko nikt nie przyszedł. Wściekły mężczyzna próbuje dodzwonić się do żony - bez skutku. Prosi o pomoc swoją matkę, Teresę, ale ona odmawia. Sławek sam odbiera córeczkę. W mieszkaniu odkrywa, że siostrami Asi zajmuje się Irena. Wyjaśnia zięciowi sytuację. Rano Magda poprosiła o pomoc, a następnie wyszła. Od tamtej pory nie daje znaku życia. Nie wraca też na noc.

Zobacz także

Ładuję...