Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (280)

serial kryminalny Polska 2019  od 16 lat

W skrócie

Starszy aspirant Kopczyk przestaje pojawiać się w pracy. Ola wie tylko, że zażądał zaległego urlopu i przestał odbierać telefon. W tej sytuacji kolejne śledztwo Latoszek musi poprowadzić z Walczakiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par śledczych.

W tym odcinku

Starszy aspirant Kopczyk nagle przestaje pojawiać się w pracy. Ola wie tylko, że zażądał zaległego urlopu i przestał odbierać telefon. W tej sytuacji kolejne śledztwo Latoszek musi poprowadzić z Kubą Walczakiem. Wspólnie zajmują się sprawą zabójstwa Andrzeja Rogalskiego, kuriera, którego ciało zostało znalezione w lesie. Szybko odkrywają, że oprócz doręczania paczek Rogalski miał jeszcze inny sposób zarobkowania. Reklamował się na rozmaitych forach internetowych jako dawca spermy. Latoszek i Walczak podejrzewają, że uśmierciła go jedna z klientek. Wanda Kubis jest zdeterminowana, aby poznać prawdę na temat zdrady swojego męża. Kontaktuje się z posterunkowym Wojtalą. Każe mu się zawieźć tam, gdzie jej mąż spędza czas z nieznajomą dziewczyną.

Występują

Zobacz także

Ładuję...