Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (277)

serial kryminalny Polska 2019  od 16 lat

W skrócie

Biegacz znajduje zwłoki mężczyzny w samochodzie zaparkowanym w lesie. Wydaje się, że ofiara była umówiona na schadzkę. Koledzy z obyczajówki potwierdzają, że w okolicy często pracują prostytutki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par śledczych.

W tym odcinku

Biegacz znajduje zwłoki mężczyzny, które leżą w samochodzie, zaparkowanym w lesie. Wydaje się, że ofiara była umówiona na schadzkę. Koledzy z obyczajówki potwierdzają, że w okolicy często pracują przydrożne prostytutki. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że zdaniem Bolka przyczyną śmierci denata było otrucie, a trucizna znajdowała się w... prezerwatywie, której użył. Ola Latoszek próbuje inwigilować swojego szefa, naczelnika Kubisa. Policjantka prosi o pomoc Winicjusza. Wszystko wskazuje na to, że Kubis ma romans. Równolegle Latoszek angażuje się w inną sprawę. Zbliża się wieczór autorski pisarki, której ostatnia książka zawładnęła wyobraźnią Oli. To thriller erotyczny pełen zaskakujących zwrotów akcji. Największe zaskoczenie czeka jednak Olę, gdy widzi twarz autorki.

Występują

Zobacz także

Ładuję...