Ukryta prawda | sezon 12 odc. 817

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W pracy Kasia jest wyjątkowo ostro traktowana przez nową kierowniczkę. Ma też do rozwiązania problem w życiu prywatnym, gdyż jest przeciwna związkowi swojej 16-letniej córki ze starszym chłopakiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty czy uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

Nowa kierowniczka Edyta jest szorstka wobec podwładnych, ale najgorzej traktuje Kasię. Często krytykowana, zaczyna ona rozważać zmianę pracę. Nie chce jednak, żeby wysiłek włożony w budowanie pozycji w firmie, poszedł na marne. Wkrótce orientuje się, że szefowa wie o jej oblanej sesji i powtarzaniu roku. Podejrzewa kolegów o donoszenie Edycie. To nie koniec problemów. Szesnastoletnia córka Kasi umawia się ze starszym od siebie chłopakiem. Matka przekonuje ją do zakończenia tej znajomości - sama została porzucona, gdy młodo zaszła w ciążę. Maja nie słucha rodzicielki.

Zobacz także

Ładuję...