Teleman

Grimm 2: Dobranoc, Słodki Grimmie (22)

(Grimm 2: Goodnight, Sweet Grimm)

serial fantasy USA 2012-2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Związek Nicka i Juliette kwitnie. Burkhardt prowadzi dochodzenie w sprawie przestępstw, za które odpowiadają zombie. Potwierdzają się jego obawy, że zostały one stworzone przez barona wudu.

Oglądaj w telewizji

Wt 29.06 18:05
SCI FIlogo

Opis

Pracujący w wydziale zabójstw w Portland Nick Burkhardt (David Giuntoli) rozwiązuje kolejne zagadki, z których każda ma bajkowe powiązania, ale nie wszystkie kończą się szczęśliwie. Funkcjonariusz odkrywa, że jest potomkiem legendarnej grupy łowców, zwanych Grimmami. Ich zadaniem jest niedopuszczenie do ekspansji złych istot, które przeniknęły do naszego świata i ukrywają się pod ludzką postacią. Tylko Burkhardt potrafi dostrzec te istoty i skutecznie z nimi walczyć. Pomagają mu tajemniczy Eddie Monroe (Silas Weir Mitchell) oraz partner, porucznik Hank Griffin (Russell Hornsby). Mroczny serial kryminalny nawiązujący do baśni słynnych niemieckich językoznawców i bajkopisarzy.

W tym odcinku

Związek Nicka i Juliette kwitnie. Burkhardt prowadzi dochodzenie w sprawie brutalnych przestępstw, za które odpowiadają zombie. Potwierdzają się jego obawy, że potwory zostały stworzone przez barona wudu, który zastawia pułapkę zgodnie z wydanymi mu instrukcjami. Kapitan Renard mówi Nickowi o swoim wyjeździe do Europy w celu odwiedzenia przyrodniego brata Erica. Przekazuje mu również, że jego informator znalazł w zamku brata podrobione dokumenty. W Wiedniu Frau Pech za pomocą magicznego płynu przemienia się w Adalind i udaje się do cygańskiego obozu, by porozmawiać o wysokości jej wynagrodzenia. Rosalee przygotowuje antidotum dla zombie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...