Teleman

Grimm 2: Żywe trupy (21)

(Grimm 2: The Waking Dead)

serial fantasy USA 2012-2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Baron wudu z Karaibów jest odpowiedzialny za kolejne dziwne wydarzenia w Portland. Jego ofiary charakteryzuje zielona piana wokół ust. Po pewnym czasie powstają z martwych jako zombie.

Oglądaj w telewizji

Wt 29.06 17:10
SCI FIlogo

Opis

Pracujący w wydziale zabójstw w Portland Nick Burkhardt (David Giuntoli) rozwiązuje kolejne zagadki, z których każda ma bajkowe powiązania, ale nie wszystkie kończą się szczęśliwie. Funkcjonariusz odkrywa, że jest potomkiem legendarnej grupy łowców, zwanych Grimmami. Ich zadaniem jest niedopuszczenie do ekspansji złych istot, które przeniknęły do naszego świata i ukrywają się pod ludzką postacią. Tylko Burkhardt potrafi dostrzec te istoty i skutecznie z nimi walczyć. Pomagają mu tajemniczy Eddie Monroe (Silas Weir Mitchell) oraz partner, porucznik Hank Griffin (Russell Hornsby). Mroczny serial kryminalny nawiązujący do baśni słynnych niemieckich językoznawców i bajkopisarzy.

W tym odcinku

Baron wudu z Karaibów, zwany Bouckmanem, jest odpowiedzialny za kolejne dziwne wydarzenia w Portland. Jego ofiary charakteryzuje zielona piana wokół ust. Okazuje się również, że tylko pozornie są one martwe - po pewnym czasie powstają jako brutalne zombie. Dzięki pomocy szamana brat kapitana Renarda, Eric, chce stworzyć posłuszny mu oddział "żołnierzy". Panowie spotykają się w Wiedniu w sprawie omówienia przyszłych spraw swojej dynastii oraz podjęcia decyzji w kwestii królewskiego bękarta, którego ma urodzić Heksenbestia, Adalind. W międzyczasie Monroe, Rosalee i Bud zdradzają Juliette, co dokładnie wydarzyło się przed jej zapadnięciem w magiczny sen.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...