Grimm 2: Pocałunek Muzy (20)

(Grimm 2: Kiss of the Muse)

serial fantasy USA 2012-2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anton Cole maluje graffiti z miłosnym wyznaniem dla Khloe Sedgwick. Wkrótce mężczyzna zostaje zamordowany. Poszukiwania wykazują, że zginęło już kilku innych artystów związanych z Khloe.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracujący w wydziale zabójstw w Portland Nick Burkhardt (David Giuntoli) rozwiązuje kolejne zagadki, z których każda ma bajkowe powiązania, ale nie wszystkie kończą się szczęśliwie. Funkcjonariusz odkrywa, że jest potomkiem legendarnej grupy łowców, zwanych Grimmami. Ich zadaniem jest niedopuszczenie do ekspansji złych istot, które przeniknęły do naszego świata i ukrywają się pod ludzką postacią. Tylko Burkhardt potrafi dostrzec te istoty i skutecznie z nimi walczyć. Pomagają mu tajemniczy Eddie Monroe (Silas Weir Mitchell) oraz partner, porucznik Hank Griffin (Russell Hornsby). Mroczny serial kryminalny nawiązujący do baśni słynnych niemieckich językoznawców i bajkopisarzy.

W tym odcinku

Malarz Anton Cole (Brian Gant) maluje graffiti z miłosnym wyznaniem dla Khloe Sedgwick (Nora Zehetner), w której jest szaleńczo zakochany. Wkrótce potem mężczyzna zostaje zamordowany. Poszukiwania wykazują, że zginęło już kilku innych artystów związanych z Khloe. Wydarzenia przebiegały według podobnego schematu. Nick stara się dowiedzieć, jakim wesenem jest tajemnicza kobieta. W wyniku pocałunku z nią zostaje zainfekowany i od tej chwili sam ulega zgubnemu urokowi Khloe. Monroe i Rosalee odkrywają, że jedyną odtrutką jest pocałunek "prawdziwej miłości". W związku z tym liczą na pomoc Juliette.

Występują

Twórcy

Ładuję...