Teleman

Grimm 2: Zagrożony (19)

(Grimm 2: Endangered)

serial fantasy USA 2012-2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tajemnicze okaleczenia krów i zeznania świadków w sprawie świecących stworzeń sugerują istnienie kosmitów w świecie wesenów. Prowadzący śledztwo Nick spotyka dziwnego eksperta od UFO.

Oglądaj w telewizji

Pon 28.06 17:10
SCI FIlogo
Wt 29.06 11:40
SCI FIlogo

Opis

Pracujący w wydziale zabójstw w Portland Nick Burkhardt (David Giuntoli) rozwiązuje kolejne zagadki, z których każda ma bajkowe powiązania, ale nie wszystkie kończą się szczęśliwie. Funkcjonariusz odkrywa, że jest potomkiem legendarnej grupy łowców, zwanych Grimmami. Ich zadaniem jest niedopuszczenie do ekspansji złych istot, które przeniknęły do naszego świata i ukrywają się pod ludzką postacią. Tylko Burkhardt potrafi dostrzec te istoty i skutecznie z nimi walczyć. Pomagają mu tajemniczy Eddie Monroe (Silas Weir Mitchell) oraz partner, porucznik Hank Griffin (Russell Hornsby). Mroczny serial kryminalny nawiązujący do baśni słynnych niemieckich językoznawców i bajkopisarzy.

W tym odcinku

Tajemnicze okaleczenia krów i zeznania świadków w sprawie świecących stworzeń sugerują istnienie kosmitów w świecie wesenów. Prowadzący w tej sprawie śledztwo Nick spotyka dziwnego eksperta od UFO, który zdaje się wiedzieć więcej niż chce wyjawić detektywowi. Nick nadal męczy się z rozszyfrowaniem tajemnicy klucza. W pamięci Juliette powracają romantyczne wspomnienia związane z Burkhardtem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...