Zmowa milczenia (7)

(The Oath: Hunted)

serial kryminalny USA 2018  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Nieudany nalot FBI powoduje, że WMD znika z ulic miasta. Neckbone pozostaje jednak na wolności. Chce się zemścić na Krukach. Agentka Price żąda, aby Steve wtajemniczył ojca w podwójną rolę gangu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Grupa skorumpowanych policjantów, zwanych Krukami, zostaje aresztowana. By uniknąć więzienia, przywódca oddziału Steve Hammond (Ryan Kwanten) zgadza się przyjąć w swoje kręgi kreta z FBI. Razem z bratem Cole'em (Cory Hardrict) muszą ukryć ten fakt przed resztą gangu, w tym przed ich uwięzionym ojcem Tomem (Sean Bean). Próbują jednocześnie pozostać lojalnymi w stosunku do policji. Serial pokazuje świat skorumpowanych grup, rzucając światło na tajne stowarzyszenia, które wykorzystują przestępców, aby aresztować innych ludzi. W głównych rolach wystąpili: Ryan Kwanten (serial "Czysta krew"), Sean Bean (cykl o przygodach sierżanta Shape'a) oraz Cory Hardrict ("Snajper").

W tym odcinku

Nieudany nalot FBI powoduje, że WMD znika z ulic miasta. Neckbone pozostaje jednak na wolności. Chce się zemścić na Krukach. Agentka Price żąda, aby Steve wtajemniczył swojego ojca w podwójną rolę gangu. Tom próbuje udowodnić swoje wpływy za pomocą napadu. Neckbone z ukrycia przystępuje do działań odwetowych.

Występują

Twórcy

Ładuję...