Teleman

Grimm 2: Rozgniewany Fuchsbau (17)

(Grimm 2: One Angry Fuchsbau)

serial fantasy USA 2012-2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rosalee zostaje wybrana jako przysięgły w sądzie. Podczas rozprawy cały skład ławy zmienia zdanie na temat oskarżonego. O pomoc w rozwiązaniu zagadki kobieta prosi Nicka, Hanka i Monroe'a.

Oglądaj w telewizji

Pt 25.06 17:10
SCI FIlogo
Nd 27.06 11:40
SCI FIlogo
Pon 28.06 11:40
SCI FIlogo

Opis

Pracujący w wydziale zabójstw w Portland Nick Burkhardt (David Giuntoli) rozwiązuje kolejne zagadki, z których każda ma bajkowe powiązania, ale nie wszystkie kończą się szczęśliwie. Funkcjonariusz odkrywa, że jest potomkiem legendarnej grupy łowców, zwanych Grimmami. Ich zadaniem jest niedopuszczenie do ekspansji złych istot, które przeniknęły do naszego świata i ukrywają się pod ludzką postacią. Tylko Burkhardt potrafi dostrzec te istoty i skutecznie z nimi walczyć. Pomagają mu tajemniczy Eddie Monroe (Silas Weir Mitchell) oraz partner, porucznik Hank Griffin (Russell Hornsby). Mroczny serial kryminalny nawiązujący do baśni słynnych niemieckich językoznawców i bajkopisarzy.

W tym odcinku

Rosalee zostaje wybrana jako przysięgły w sądzie. Podczas rozprawy zauważa, że coś jest nie w porządku - cały skład ławy, łącznie z nią samą, zmienia zdanie na temat oskarżonego. O pomoc w rozwiązaniu zagadki prosi Nicka, Hanka i Monroe'a. Julliette odwiedza przyczepę należącą do Nicka. Po wizycie w niej powoli zaczynają wracać do niej wspomnienia. Eric Renard decyduje się odwiedzić brata.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...