Teleman

Grimm 2: Bezimienny (16)

(Grimm 2: Nameless)

serial fantasy USA 2012-2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Podczas przyjęcia, zorganizowanego z okazji premiery kolejnej części popularnej gry na konsole, jeden z pracowników zostaje przecięty na pół. Sprawą zajmują się Nick i Hank.

Oglądaj w telewizji

Czw 24.06 18:05
SCI FIlogo
Pt 25.06 12:35
SCI FIlogo
Nd 27.06 10:45
SCI FIlogo

Opis

Pracujący w wydziale zabójstw w Portland Nick Burkhardt (David Giuntoli) rozwiązuje kolejne zagadki, z których każda ma bajkowe powiązania, ale nie wszystkie kończą się szczęśliwie. Funkcjonariusz odkrywa, że jest potomkiem legendarnej grupy łowców, zwanych Grimmami. Ich zadaniem jest niedopuszczenie do ekspansji złych istot, które przeniknęły do naszego świata i ukrywają się pod ludzką postacią. Tylko Burkhardt potrafi dostrzec te istoty i skutecznie z nimi walczyć. Pomagają mu tajemniczy Eddie Monroe (Silas Weir Mitchell) oraz partner, porucznik Hank Griffin (Russell Hornsby). Mroczny serial kryminalny nawiązujący do baśni słynnych niemieckich językoznawców i bajkopisarzy.

W tym odcinku

Podczas przyjęcia, zorganizowanego z okazji premiery kolejnej części popularnej gry na konsole, jeden z pracowników zostaje przecięty na pół. Sprawą zajmują się Nick i Hank, którzy szukają zabójcy, ukrywającego się pod pseudonimem "Bezimienny". Zabija on ludzi w dokładnie taki sam sposób, w jaki zginęły ich awatary w nowo wydanej grze. Kapitan Renard spotyka się z jednym ze swoich informatorów, którego również ściga skryty zabójca. Juliette w końcu odkrywa, czego dotyczą jej wizje.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...