Teleman

Ukryta prawda | sezon 12 odc. 805

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

28-letnia Jola zajmuje się dystrybucją kosmetyków. Przełożona jest z niej wciąż niezadowolona. Kobieta zaczyna więc myśleć o zmianie pracy. Wszystko się zmienia, gdy zabiera męża na służbową kolację.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty czy uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

28-letnia Jola to ambitna pracownica firmy, która zajmuje się dystrybucją kosmetyków. Jej szefowa, Marta, jest bardzo wymagająca i wciąż niezadowolona z postępów pracownicy. Kobieta zaczyna myśleć o zmianie pracy, w czym wspiera ją mąż Sebastian. Jola zabiera go na służbową kolację z Martą i jej mężem Przemkiem. Po tym wieczorze szefowa zmienia swój stosunek do pracownicy. W międzyczasie Jola dowiaduje się, że Przemek przyłapał Martę z kochankiem - stażystą Tomkiem - i teraz żąda rozwodu. Kobieta otrzymuje awans, co wywołuje zazdrość innych pracowników. Wkrótce w biurze zaczynają powstawać plotki dotyczące Joli i Marty. Pierwsza z nich popada w konflikt z kolegami. Sebastian uważa, że wspierając szefową, jego żona działa na swoją szkodę.

Zobacz także

Ładuję...