Teleman

Detektyw Murdoch 8: Wszystko, co się świeci... (11)

(Murdoch Mysteries: All That Glitters)

serial kryminalny Kanada/​Wielka Brytania 2014
zdjęcie

W skrócie

Murdoch i Crabtree jadą do północnego Ontario, aby zbadać sprawę zabójstwa pewnego geodety. W rejonie zaczęła krążyć wieść o złożach cennych minerałów, co zapoczątkowało poszukiwania kruszców.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po brutalnym pobiciu inspektora Brackenreida na komendzie policji wszystko się zmienia. Nowym inspektorem zostaje Hamish Slorach (Patrick McKenna), którego maniery wzbudzają zdziwienie wśród pracowników policji. Sufrażystki rekrutują dr Ogden do ich ruchu. Niedługo później dołącza do niej dr Emily Grace (Georgina Reilly). Kiedy kobiety nie otrzymując politycznego poparcia, postanawiają zorganizować marsz protestacyjny. Kolejna odsłona popularnego serialu kryminalnego, którego akcja dzieje się w Toronto w epoce wiktoriańskiej. Tytułowy detektyw, w którego wcielił się Yannick Bisson, prowadzi śledztwa z użyciem innowacyjnych jak na tamte czasy metod. Odtwórca głównej roli jest znany również z innego serialu kryminalnego - "Sue Thomas: Słyszące oczy FBI".

W tym odcinku

Murdoch i Crabtree jadą do północnego Ontario, aby zbadać sprawę zabójstwa pewnego geodety. W rejonie wybuchła wiadomość o położonych tam złożach cennych minerałów, co zapoczątkowało poszukiwania kruszców.

Występują

Twórcy

Ładuję...