Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2005 - mecz: Liverpool FC - CSKA Moskwa

zdjęcie

W skrócie

Zespół ze stolicy Rosji prowadził 1:0 przez większą część regulaminowego czasu gry. W 82. minucie Djibrill Cisse wyrównał stan meczu. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Najciekawsze fragmenty meczów piłkarskich, które zapadły w pamięć kibicom na całym świecie i przeszły do historii futbolu. Fani przypomną sobie piękne akcje, niesamowite gole oraz fenomenalne interwencje bramkarzy.

W 2005 roku o Superpuchar walczyły drużyny Liverpoolu, zwycięzcy Ligi Mistrzów w sezonie 2004/2005, oraz CSKA Moskwa, triumfatora Pucharu UEFA. Zespół ze stolicy Rosji prowadził 1:0 przez większą część regulaminowego czasu gry. W 82. minucie Djibrill Cisse wyrównał stan meczu. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była więc dogrywka...