Teleman

The Good Doctor 2 (6)

(The Good Doctor 2: Two-Ply (or Not Two-Ply))

serial obyczajowy USA 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Doktor Murphy chce u młodej skrzypaczki przeprowadzić biopsję w kierunku martwiczego zapalenia powięzi. Morgan jest temu przeciwna, gdyż samo badanie może mieć niekorzystny wpływ na palce pacjentki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy lekarzy prestiżowego szpitala św. Bonawentury w Kalifornii. Dr Shaun Murphy (Freddie Highmore) jest młodym chirurgiem, u którego zdiagnozowano autyzm. Nie przeszkadza mu to jednak być wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Mimo że nie potrafi nawiązywać normalnych relacji uczuciowych z innymi ludźmi, będzie próbował ich skutecznie leczyć swoich pacjentów.

W tym odcinku

Perfekcjonizm i natręctwa Shauna stają się dla Lei nie do zniesienia. Tymczasem doktor Murphy chce u młodej skrzypaczki z zanokcicą przeprowadzić biopsję w kierunku martwiczego zapalenia powięzi. Morgan jest temu przeciwna, gdyż samo badanie może mieć niekorzystny wpływ na palce pacjentki. Tymczasem pogotowie przywozi nastolatkę z nawracającymi krwotokami z nosa. Okazuje się, że Riley miewała też inne dolegliwości, ale pediatrzy nigdy nie doszukali się niepokojących odchyleń od normy. Problem dziewczynki tkwi w sferze psychiki i może mieć związek z rozwodem rodziców. Glassmana odwiedza Debbie, wolontariuszka, która dostarcza mu jedzenie ze szpitala. Para umawia się na swoją drugą randkę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...