Uprowadzona (9)

(Taken: Gone)

serial sensacyjny Francja/​USA 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agenci przygotowują się do przetransportowania największego wroga Bryana - Mejii. Wkrótce władze Meksyku dowiadują się o uwięzieniu przestępcy. Wywierają nacisk na rząd, by gangster wrócił do kraju.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Młody Bryan Mills (Clive Standen) jest byłym żołnierzem jednostki specjalnej. Zmaga się z życiową tragedią, która całkowicie zmieniła jego życie. Mężczyzna próbuje pokonać traumę, a jednocześnie dokonać zemsty. To zadanie stanowi dla Millsa spore wyzwanie, zwłaszcza po tym, jak rozpoczął nową ścieżkę kariery jako agent specjalny. Praca w wywiadzie uczy go specyficznych, niebezpiecznych umiejętności.

W tym odcinku

Agenci FBI przygotowują się do przetransportowania największego wroga Bryana - Carlosa Mejii. Wkrótce władze Meksyku dowiadują się o uwięzieniu przestępcy. Wywierają nacisk na amerykański rząd, by gangster wrócił do swojego kraju. Sprawa zostaje przydzielona funkcjonariuszce Marie Salt. Okazuje się, że ludzie Mejii uprowadzili męża agentki, George'a, by zmusić ją do współpracy. Marie potajemnie spotyka się z Millsem, prosząc go o uratowanie partnera. Ten o wszystkim informuje swój zespół. Zapada decyzja, że agenci FBI, dzieląc się na dwie równorzędne grupy, jednocześnie będą eskortować niebezpiecznego mordercę i spróbują odbić George'a z rąk porywaczy. Wkrótce dochodzi do strzelaniny. Tymczasem Asha poznaje prawdziwą tożsamość Eleny Morales.

Występują

Twórcy

Ładuję...