Teleman

Detektyw Murdoch 8: Na nabrzeżu (część 2) (2)

(Murdoch Mysteries: On the Waterfront: Part 2)

serial kryminalny Kanada/​Wielka Brytania 2014
zdjęcie

W skrócie

Policja kontynuuje poszukiwania Micka i Tima O'Shei. Murdoch znajduje osobę, która potwierdza, że bracia zabili Richarda Dawkinsa. Informator sugeruje również, że nie pracują oni sami.

Oglądaj w telewizji

Pt 30.07 13:00
Epic Dramalogo

Opis

Po brutalnym pobiciu inspektora Brackenreida na komendzie policji wszystko się zmienia. Nowym inspektorem zostaje Hamish Slorach (Patrick McKenna), którego maniery wzbudzają zdziwienie wśród pracowników policji. Sufrażystki rekrutują dr Ogden do ich ruchu. Niedługo później dołącza do niej dr Emily Grace (Georgina Reilly). Kiedy kobiety nie otrzymując politycznego poparcia, postanawiają zorganizować marsz protestacyjny. Kolejna odsłona popularnego serialu kryminalnego, którego akcja dzieje się w Toronto w epoce wiktoriańskiej. Tytułowy detektyw, w którego wcielił się Yannick Bisson, prowadzi śledztwa z użyciem innowacyjnych jak na tamte czasy metod. Odtwórca głównej roli jest znany również z innego serialu kryminalnego - "Sue Thomas: Słyszące oczy FBI".

W tym odcinku

Policja kontynuuje poszukiwania Micka i Tima O'Shei. Tropi ich także inspektor Brackenreid. Murdoch znajduje osobę, która potwierdza, że bracia zabili Richarda Dawkinsa. Informator sugeruje również, że nie pracują oni sami. Dr Ogden i dr Grace nadal są w więzieniu. W sądzie dowiadują się, że Leslie Garland (Giacomo Gianniotti) jest jednym z oskarżycieli koronnych.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...