Kabaretowa mapa Polski: 21. Festiwal Kabaretu w Koszalinie (1)

program rozrywkowy Polska 2015  od 12 lat

W skrócie

Tym razem hasłem przewodnim kabaretonu jest podróż do Hollywood. W podróż do filmowej fabryki snów udadzą się m.in. Neo-Nówka, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret pod Wyrwigroszem i Robert Korólczyk.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kabaretowe gwiazdy po raz kolejny spotykają się w koszalińskim amfiteatrze. Tym razem satyrycy na fali sukcesów polskiej kinematografii, m.in. Oscara dla "Idy", jadą do Hollywood, by wspólnie nakręcić komedię wszech czasów. Okazuje się, że już samo przedsięwzięcie obfituje w zabawne sytuacje, które potrafią rozśmieszyć do łez. W podróż do filmowej fabryki snów udadzą się m.in. Neo-Nówka, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret pod Wyrwigroszem, Robert Korólczyk, Rak, Czesuaf i Łowcy.B. Nad przebiegiem widowiska czuwać będą Koń Polski, Robert Korólczyk i Mariusz Kałamaga. Zapowiada się kolejny wieczór pełen dobrego humoru i żartów.

Tym razem hasłem przewodnim kabaretonu jest podróż do Hollywood. W podróż do filmowej fabryki snów udadzą się m.in. Neo-Nówka, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret pod Wyrwigroszem, Robert Korólczyk, Rak, Czesuaf i Łowcy.B.

Zobacz także

Ładuję...