Ukryta prawda | sezon 12 odc. 792

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Policja informuje 45-letniego Krzysztofa, że jego żona Marta zginęła w wypadku samochodowym. Była pasażerką auta, które prowadził jej szef Adam. Oboje wracali ze służbowego wyjazdu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty czy uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

Policja informuje 45-letniego Krzysztofa, że jego żona Marta zginęła w wypadku samochodowym. Była pasażerką auta, które prowadził jej szef Adam. Oboje wracali ze służbowego wyjazdu. Na komendzie Krzysztof spotyka Dagmarę, żonę Adama. Kobieta przeżywa szok w związku z wypadkiem, nie ma żadnej rodziny ani dzieci, niedawno zmarła jej matka. Krzysztof i Dagmara wspierają się nawzajem. Mężczyznę pociesza również przyjaciółka Marty, Joanna. Pewnego dnia jego 15-letnia córka przegląda telefon zmarłej matki. Znajduje informacje, które świadczą o tym, że kobieta miała romans. Tożsamość jej kochanka szybko wychodzi na jaw - był nim Adam. To jednak nie jedyna niespodzianka, która czeka Krzysztofa i Dagmarę.

Zobacz także

Ładuję...