Ukryta prawda | sezon 12 odc. 788

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Matka Patryka, Barbara, złamała nogę. Mężczyzna decyduje się wynająć do pomocy Ukrainkę, Wierę. Barbara szybko się z dziewczyną zaprzyjaźnia. Pewnego dnia Wierę odwiedza zaniedbany starszy mężczyzna.

Oglądaj w telewizji

Pt 7.04 10:55
TTVlogo

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty czy uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

34-letni Patryk jest lekarzem. Jego narzeczona właśnie zerwała zaręczyny, zniechęcona tym, że mężczyzna nie miał dla niej czasu, był bowiem zbyt zajęty pracą. Na domiar złego matka Patryka Barbara, którą sam się opiekuje, złamała nogę. Młody lekarz decyduje się wynająć do pomocy młodą Ukrainkę, 26-letnią Wierę. Barbara szybko nawiązuje z dziewczyną nić porozumienia, a Patryk zaczyna czuć do niej coś więcej. Pewnego dnia Wierę odwiedza zaniedbany starszy mężczyzna. Opiekunka ze wstydem przyznaje, że był to jej ojciec, który po śmierci żony nie radził sobie sam na Ukrainie. Barbara lituje się nad potrzebującym Romanem i pozwala zamieszkać mu w swoim domu przez jakiś czas. Wkrótce starsza pani odkrywa z przerażeniem, że jej Wiera jest przez swojego ojca molestowana.

Zobacz także

Ładuję...