Ukryta prawda | sezon 12 odc. 787

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

40-letnia Julia żyje w nieformalnym związku z Mariuszem. Para stara się o dziecko, ale mimo wielu prób, kobiecie nie udaje się zajść w ciążę. W końcu wpada na pomysł skorzystania z metody in vitro.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty czy uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

40-letnia Julia żyje w nieformalnym związku z Mariuszem. Para stara się o dziecko, ale mimo wielu prób, kobiecie nie udaje się zajść w ciążę. W końcu wpada na pomysł skorzystania z metody in vitro. Mariusz jest temu przeciwny, podobnie jak jego głęboko wierząca matka, Alina, która dodatkowo nie potrafi pogodzić się z tym, że syn żyje z partnerką bez ślubu. Niespodziewanie Julia zachodzi w ciążę. Alina stawia więc Mariuszowi warunek - skoro spodziewają się dziecka, muszą wziąć ślub. Para się na to nie zgadza. Wkrótce Julia robi badanie USG. Okazuje się, że płód ma wadę serca, która może wskazywać na poważną i nieuleczalną chorobę genetyczną.

Zobacz także

Ładuję...