Zmowa milczenia (2)

(The Oath: Consequences)

serial kryminalny USA 2018  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Życie Toma jest w niebezpieczeństwie. Steve i Cole żądają od Neckbone'a (Kwame Patterson), by ten wycofał swoich ludzi. Kruki są zmuszone do ukrycia prawdy na temat Sleepa przed Neckbone'em i policją.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Grupa skorumpowanych policjantów, zwanych Krukami, zostaje aresztowana. By uniknąć więzienia, przywódca oddziału Steve Hammond (Ryan Kwanten) zgadza się przyjąć w swoje kręgi kreta z FBI. Razem z bratem Cole'em (Cory Hardrict) muszą ukryć ten fakt przed resztą gangu, w tym przed ich uwięzionym ojcem Tomem (Sean Bean). Próbują jednocześnie pozostać lojalnymi w stosunku do policji. Serial pokazuje świat skorumpowanych grup, rzucając światło na tajne stowarzyszenia, które wykorzystują przestępców, aby aresztować innych ludzi. W głównych rolach wystąpili: Ryan Kwanten (serial "Czysta krew"), Sean Bean (cykl o przygodach sierżanta Shape'a) oraz Cory Hardrict ("Snajper").

W tym odcinku

W więzieniu życie Toma jest w niebezpieczeństwie. Steve i Cole żądają od Neckbone'a (Kwame Patterson), by ten wycofał swoich ludzi. Kruki są zmuszone do ukrycia prawdy na temat Sleepa zarówno przed Neckbone'em, jak i przed policją. Hammond wywiera presję na agenta Byrda (Arlen Escarpeta).

Występują

Twórcy

Ładuję...