Na dobre i na złe | odc. 777: Czeski film

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Justyna nie ustaje w wysiłkach, by zbliżyć się do Michała. Wyznaje mu, że nie wie, czy kocha swojego narzeczonego Adriana. Liczy, że ośmieli go, by o nią walczył. Lekarz ma też inne problemy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne.

W tym odcinku

Justyna nie ustaje w wysiłkach, by zbliżyć się do Michała. Wyznaje mu, że nie wie, czy kocha swojego narzeczonego Adriana. Liczy, że ośmieli Wilczewskiego, by o nią walczył. Lekarz ma też inne problemy. Wraz z Hanią odwiedza swojego dziadka Cezarego (Daniel Olbrychski), który kupił dom pod Leśną Górą. W tym czasie senior ulega wypadkowi samochodowemu. Doktor Sikorka wzywa karetkę, a operacji podejmuje się sam Michał. Podczas zabiegu dochodzi do komplikacji. Tego samego dnia pracę w szpitalu rozpoczyna ginekolog z Czech, Vaclav Homolka (Matej Matejka). Dyrektor zatrudnił go bez konsultacji z szefem oddziału. Radwan żąda wyjaśnień. Konica tłumaczy, że to decyzja wiceministra i nie miał innego wyjścia. Niebawem Krzysztof odkrywa, że nowy lekarz trafił tu przez pomyłkę. Mimo to Vaclav zostaje na stałe w Leśnej Górze. Szybko zdobywa sympatię pacjentek i koleżanek. Nikt nie domyśla się, że skrywa on pewną tajemnicę. Lina dostaje prawo stałego pobytu w Polsce. Z tej okazji Szczepan przygotowuje dla niej romantyczną kolację. Wciąż jednak martwi się o stan zdrowia żony.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...