Policjantki i Policjanci (376)

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zieliński znajduje na klatce schodowej nieprzytomnego sąsiada. Prawdopodobnie przedawkował on narkotyki. Tymczasem pewna kobieta przynosi policjantom podejrzane nagranie z kamer monitoringu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia. Widzowie poznają rzeczywistość mrocznych zakamarków.

W tym odcinku

Zieliński znajduje na klatce schodowej nieprzytomnego chłopaka. Rozpoznaje w nim sąsiada, który niedawno odniósł mu zagubiony portfel. Młody człowiek prawdopodobnie przedawkował narkotyki. Tymczasem na komendzie pojawia się kobieta, która przynosi nagranie pochodzące z kamer monitoringu. Widać na nim nocne zajście z udziałem dwóch niezidentyfikowanych mężczyzn. Kobieta jest przekonana, że widziała tylko fragment zdarzenia, będącego elementem poważniejszego zajścia. Policjanci badają sprawę. Niebawem trafiają na trop poszkodowanego mężczyzny. W jego domu odkrywają dziecięcą pornografię. Mazurek nie potrafi zapanować nad emocjami. Kolejne wezwanie dotyczy włamania. Alarm podniósł mężczyzna, który widział zamaskowanego człowieka, włamującego się do mieszkania sąsiadów. Interwencja stróżów prawa kończy się krępującą dla wszystkich sytuacją.

Występują

Zobacz także

Ładuję...