Teleman

Gliniarze (447)

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nastolatek traci wzrok po spożyciu alkoholu metylowego. Policjanci ustalają, że truciznę podał mu kolega. Trwają poszukiwania sprawcy, ten jednak dobrze się ukrywa. Tymczasem ofiar przybywa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne przygody policjantów z Wrocławia: Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), Kuby Roguza (Piotr Mróz), Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier), Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak) i Piotra Zarębskiego (Dariusz Dłużewski).

W tym odcinku

Nastolatek traci wzrok po spożyciu alkoholu metylowego. Policjanci ustalają, że truciznę podał mu kolega, któremu chłopak odbił dziewczynę. Trwają poszukiwania domniemanego sprawcy, ten jednak dobrze się ukrywa. Tymczasem ofiar skażonego alkoholu przybywa. Kuba i Natalia robią nalot na nielegalną rozlewnię. Kluczem do ujęcia sprawców i rozwiązania tej zagadki okazuje się jednak tragedia sprzed lat. Tymczasem Natalia i Kuba starają się ukryć przed kolegami z pracy łączące ich uczucie. Nie jest to jednak łatwe. O wszystkim dowiaduje się naczelnik Kruczkowska. Kobieta zapowiada zakochanym, że wyciągnie wobec nich surowe konsekwencje.

Występują

Zobacz także

Ładuję...