Ukryta prawda | sezon 12 odc. 785

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

21-letnia Ania cierpi z powodu nieprzyjemnego zakończenia swojego ostatniego związku. Traci też pracę. Teraz musi szybko znaleźć zatrudnienie, by opłacić studia zaoczne. Otrzymuje ofertę od Radka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty czy uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

21-letnia Ania cierpi z powodu nieprzyjemnego zakończenia swojego ostatniego związku. W dodatku traci pracę. Teraz musi szybko znaleźć zatrudnienie, by opłacić studia zaoczne. Otrzymuje ofertę od Radka, kolegi jej brata Leszka - miałaby pracować w jego rodzinnej firmie. Dziewczyna wie, że to rodzaj podstępu. Radek jest w niej zakochany i chce, by zostali parą. Ania odrzuca więc tę propozycję. Ostatecznie zatrudnia się w barze z azjatyckim jedzeniem. Tam szybko zaprzyjaźnia się z kucharzem Dungiem - Wietnamczykiem, który został wychowany w Polsce. Chłopak pomaga jej odnaleźć się w nowym środowisku. Zaczynają spędzać razem coraz więcej czasu, a wkrótce - zakochują się w sobie. Jednak ojciec i brat Ani nie akceptują jej partnera.

Zobacz także

Ładuję...