Grimm 2: Pocałunek (2)

(Grimm 2: The Kiss)

serial fantasy USA 2012-2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W tajemniczych okolicznościach ginie w Portland dwóch agentów FBI. Kapitan Renard podejrzewa, że za zabójstwa odpowiada rodzina walczącą z Grimmami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracujący w wydziale zabójstw w Portland Nick Burkhardt (David Giuntoli) rozwiązuje kolejne zagadki, z których każda ma bajkowe powiązania, ale nie wszystkie kończą się szczęśliwie. Funkcjonariusz odkrywa, że jest potomkiem legendarnej grupy łowców, zwanych Grimmami. Ich zadaniem jest niedopuszczenie do ekspansji złych istot, które przeniknęły do naszego świata i ukrywają się pod ludzką postacią. Tylko Burkhardt potrafi dostrzec te istoty i skutecznie z nimi walczyć. Pomagają mu tajemniczy Eddie Monroe (Silas Weir Mitchell) oraz partner, porucznik Hank Griffin (Russell Hornsby). Mroczny serial kryminalny nawiązujący do baśni słynnych niemieckich językoznawców i bajkopisarzy.

W tym odcinku

W tajemniczych okolicznościach ginie dwóch agentów FBI, którzy w Portland mieli zająć się sprawą morderstwa w porcie. Kapitan Renard podejrzewa, że za zabójstwa odpowiada człowiek wysłany przez jego potężną, walczącą z Grimmami rodzinę. Sean kontaktuje się więc ze swoim bratem Erikiem. Ten oznajmia, że krewni są już zniecierpliwieni faktem, że tak długo nie potrafi unieszkodliwić Nicka. Pod naciskiem Renarda, wiedźma Catherine przyrządza antidotum dla Juliette. Warunkiem skutecznego działania lekarstwa jest jednak pocałunek mężczyzny o nieskalanej duszy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...