Ukryta prawda | sezon 12 odc. 784

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

36-letni Marcin coraz częściej wraca pamięcią do czasów sprzed ślubu, gdy Patrycja bardziej dbała o swój wygląd. Gdy dostaje awans w pracy, zaczyna spotykać się z atrakcyjną Jowitą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty czy uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

36-letni Marcin robi karierę, podczas gdy jego żona Patrycja zajmuje się domem. Mężczyzna coraz częściej wraca pamięcią do czasów sprzed ślubu, gdy małżonka była chudsza, miała długie włosy i lepiej się ubierała. Patrycja uświadamia mu, że przestała o siebie dbać po tym, jak usłyszała negatywne komentarze od kolegów męża, a ten nie stanął w jej obronie. Kobieta postanawia zmienić swój wygląd. Wkrótce Marcin otrzymuje awans. Wówczas Patrycja odkrywa, że zaczął spotykać się z atrakcyjną Jowitą. Chce natychmiast wyjaśnić sytuację. Jedzie do jego pracy...

Zobacz także

Ładuję...