Na dobre i na złe | odc. 776: Po pierwsze nie szkodzić

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ratownicy przywożą byłą ukochaną Michała, Justynę. Kobieta spadła ze schodów. W Leśnej Górze ulega kolejnemu wypadkowi i musi przejść operację. Wykorzystuje ten fakt, by zbliżyć się do Wilczewskiego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne.

W tym odcinku

Ratownicy przywożą do szpitala byłą ukochaną Michała, Justynę. Kobieta spadła ze schodów. Do tego w Leśnej Górze ulega kolejnemu wypadkowi i musi przejść operację. Pacjentka wykorzystuje ten fakt, by na nowo zbliżyć się do Wilczewskiego. Hania jest zazdrosna i robi narzeczonemu wyrzuty. Jorge rozpoczyna staż na pediatrii pod czujnym okiem Trettera. Przełożony ostrzega go, że kontakt z chorymi i przestraszonymi dziećmi jest bardzo trudny. Niebawem mali pacjenci postanawiają zażartować z nowego doktora. Gdy tylko udaje mu się zasnąć, pokrywają jego twarz rysunkami. Tymczasem na oddział trafia Leo, nastolatek z bogatej rodziny, który ucierpiał podczas wypadku na paralotni. Badania wykazują, że ranny chłopak ma także olbrzymi guz w płucach. Sprawia to, że jego przypadkiem zaczyna interesować się Falkowicz.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...