Teleman

The Good Doctor 2 (3)

(The Good Doctor 2: 36 Hours)

serial obyczajowy USA 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W wyniku błędu w grafiku Shaun i Morgan muszą pełnić 36- godzinny dyżur. Lim jednak oświadcza, że musi się zająć prywatnymi sprawami, i prosi o telefon w razie absolutnej konieczności.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy lekarzy prestiżowego szpitala św. Bonawentury w Kalifornii. Dr Shaun Murphy (Freddie Highmore) jest młodym chirurgiem, u którego zdiagnozowano autyzm. Nie przeszkadza mu to jednak być wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Mimo że nie potrafi nawiązywać normalnych relacji uczuciowych z innymi ludźmi, próbuje skutecznie leczyć swoich pacjentów.

W tym odcinku

W wyniku błędu w grafiku Shaun i Morgan muszą pełnić 36-godzinny dyżur. Lim jednak oświadcza, że musi się zająć prywatnymi sprawami, i prosi o telefon w razie absolutnej konieczności. Kiedy w szpitalu pojawia się chłopiec z zaklinowaną w ustach żarówką, rezydenci postanawiają zasięgnąć rady szefowej. Niestety, telefon doktor Lim dzwoni w najmniej odpowiednim momencie - podczas rozprawy sądowej, w której lekarka jest oskarżoną. Morgan i Shaun muszą też pomóc młodemu mężczyźnie z priapizmem. Tym razem Murphy chce poradzić się Glassmana, który niedawno obudził się po udanej operacji mózgu. Po powrocie z dyżuru Shaun zastaje pod swoimi drzwiami Leę... Tymczasem Meléndez, Claire i Park operują młodą kobietę, która nie może zajść w ciążę z powodu endometriozy. Chirurdzy znajdują jednak wiele zmian, które nie zostały wykryte podczas badań.

Występują

Twórcy

Ładuję...