Na dobre i na złe | odc. 775: Nasze dzieci

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kosa wycofuje zgodę na operację z obawy o przyszłość swojego dziecka. Bart, Kazia i Tadek próbują przekonać go do zmiany zdania. Molenda znów spotyka się z Kąkolem. Oskarża go o współpracę z mafią.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne.

W tym odcinku

Zespół Barta przygotowuje się do operacji Kosy. Beger próbuje zniechęcić pacjenta. Mówi mu, że to eksperyment, który nie gwarantuje mu żadnych korzyści. Wspomina też o swoim zmarłym bracie. Później próbuje wyprowadzić z równowagi także Artura. Liczy, że profesor w końcu popełni błąd. Grozi, że go zniszczy. Tymczasem do szpitala trafia Martyna, była partnerka Kosy, która ma poważne problemy z sercem. Maks mówi o tym Kosickiemu. Sugeruje, że ich dziecko trafi do pogotowia opiekuńczego. Przerażony mężczyzna wycofuje zgodę na operację. Bart, Kazia i Tadek próbują przekonać go do zmiany zdania. Molenda znów spotyka się z Kąkolem. Oskarża go o współpracę z mafią. Grec próbuje mu pomóc. Prosi mecenas Smudę, by reprezentowała lekarza w sądzie. Tymczasem ona źle się czuje i postanawia zrobić badania kontrolne. Falkowicz, obserwując jej objawy, nie umie ukryć swojej radości. Zaprasza ukochaną na romantyczną kolację. Jest pewien, że usłyszy radosną nowinę. Jorge wprowadza się do hotelu dla rezydentów. Koledzy pomagają mu umeblować pokój i urządzają imprezę powitalną.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...