Komisarz Alex 14: Zakonnik (170)

serial kryminalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ginie zatrudniona w bibliotece Krystyna Ejsmont, która samotnie wychowywała małą Alicję. Górski przypuszcza, że dziewczynka widziała mordercę. Dziecko wyjawia, że krzywdę jej matce wyrządził zakonnik.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, Piotra Górskiego (Krystian Wieczorek), młodszego aspiranta Gustawa Bielskiego (Piotr Bondyra), komisarz Marty Grabskiej (Beata Fido), Lucyny (Magdalena Walach) i Niny (Karolina Nolbrzak), którzy z pomocą owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą skomplikowane śledztwa.

W tym odcinku

W trakcie burzowej nocy ginie Krystyna Ejsmont. Zatrudniona w bibliotece kobieta samotnie wychowywała małą Alicję. Z grona podejrzanych zostaje wykluczony ojciec dziecka, który przebywa aktualnie w Argentynie. Górski przypuszcza, że dziewczynka widziała mordercę. Ta wyjawia, że krzywdę jej matce wyrządził zakonnik. Policjanci nie wiedzą, jak należy interpretować te słowa. Postanawiają przyjrzeć się bliżej współpracownikom ofiary. Ustalają, że zamordowana zajmowała się siedemnastowiecznym księgozbiorem należącym do bonifratrów. Niebawem dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo nabiera tempa.

Występują

Twórcy

Ładuję...