Teleman

Ukryta prawda | sezon 11 odc. 774

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Adwokat Adam niedawno poślubił Hannę. Para spodziewa się dziecka. Młodszy brat mężczyzny ma problemy z alkoholem. Nie skończył studiów, odbywał karę w więzieniu. Obecnie utrzymuje go kochanka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna już odsłona programu. W każdym odcinku zostanie przedstawiona jedna historia człowieka, którzy został oszukany przez bliskie im osoby. Czasem sumienie bohaterów tych opowieści podpowiada im społecznie nieakceptowalne rozwiązania, co wywołuje liczne komplikacje.

W tym odcinku

33-letni warszawski adwokat Adam niedawno poślubił Hannę. Para spodziewa się dziecka. Młodszy brat Adama, Sebastian, ma problemy z alkoholem - podobnie jak nieżyjący już ojciec obu mężczyzn. Nie skończył studiów, siedział w więzieniu. Obecnie utrzymuje go kochanka Anita, gra też na gitarze w zespole rockowym. Sebastian niedawno zniknął, co bardzo niepokoi matkę braci, Zofię. Adamowi udaje się go odnaleźć. Mężczyzna trafia na detoks. Okazuje się, że ma jeszcze jedną kochankę, Renatę. Ona i Anita nie wiedzą o swoim istnieniu. Kiedy poznają prawdę, zaczynają rywalizować. Tymczasem Sebastian wprowadza się do brata i jego żony. Wtedy na jaw wychodzą długo skrywane tajemnice.

Zobacz także

Ładuję...